“Кабукі”, вул. Короля Данила, 16в
відкриті щодня з 11:00 до 21:30

“Кабукі”, вул. Стуса, 30д
відкриті щодня з 11:00 до 21:30

origami

Орігамі

Орігамі – це мистецтво складання паперу, створення різноманітних фігурок і декоративних предметів із цього простого та доступного матеріалу. Зародилося і прийшло воно до нас із країни де сходить сонце – Японії. В перекладі з японського орігамі означає «складений папір». «Орі» – складати або складений і «камі» або «гамі» – папір.

chaima_ceremony

Чайна церемонія

Зупинись, прислухайся до себе і світу, знайди такі бажані рівновагу та гармонію. В цьому допоможе японська чайна церемонія, суть якої відображають чотири принципи: ва, кеі, сей, дзяку, що означає – гармонія, повага, чистота, спокій. Вона заспокоює душу, допомагає самозаглибленню і самоспогляданню, виховує стриманість, врівноваженість.

actoru

Музикальні вечори

Коли закінчуються слова – починається музика.
Японська народна музика, що розвивалася в тісному контакті з драматичним, танцювальним і іншими видами мистецтва, відрізняється переважанням вокального виконання над інструментальним.

kaligrafija

Каліграфія

Японська каліграфія – не просто своєрідна система писемності, це один з провідних видів мистецтва, що володіє глибоким філософським змістом.
Ієрогліфи являють цілі поняття. Така форма фіксації інформації вплинула на характер мислення людей, сприяла формуванню образного сприйняття.