Menu

“Кабукі”, вул. Короля Данила, 16в
відкриті щодня з 11:00 до 21:30

“Кабукі”, вул. Стуса, 30д
відкриті щодня з 11:00 до 21:30

IMG_3621-HDR

Ресторан-театр "Кабукі"

Ресторан-Театр розташовано серед нового житлового масиву Івано-Франківськ по вул. Короля Данила, 16в

Відкрив свої двері в березні 2012 року, і з того часу радує шанувальників японської кухні найсмачнішими суші, ролами та іншими стравами японської кухні. Однозначно цей заклад можна назвати маленькою Японією в серці Прикарпаття. Автентичний східний інтер’єр, оригінальні елементи декору, виступі акторів, майстер-класи японської майстерності, неперевершена японська кухня й увага гейш-офіціанток створюють неповторну атмосферу традиційної Японії.

Гостей зустрічає рецепція закладу та барна стійка. Також в першому залі є декілька столиків на 2-4 персон, які підійдуть як для романтичної вечері та ділового обіду.

Долаючи невеликий коридор, гості потрапляють в найбільший та просторий зал нашого ресторану. Тут можна відсвяткувати день народження, увечері посидіти з родиною і насолодитись виступами акторів, співаків та музикантів, адже саме в цьому залі розташована сцена – центр творчості та мистецтва.

А для найменших гостей нашого закладу облаштовано сучасний дитячий куточок, де ваші дітки цікаво та захопливо проведуть час.

Літній майданчик працює для Вас з ранньої весни до пізньої осені. Гостинно запрошує присісти на м’які дивани, випити прохолодного чаю, з’їсти морозива та помилуватися сакурами.

Мистецтво не тільки в їжі!

X