geirl

м.Івано-Франківськ,
вул.Короля Данила 16в,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.(0342) 71-08-04,
моб. (066) 440-44-60,
(067) 342-65-65.

lozung

Працюємо без вихідних
з 11.00 до 23.00
Щодня з 19.00 розважальна
програма
 

Свято Хлопчиків こどもの日, こどものひ (кодомо-но хі)

5 травня відзначають День хлопчиків. На дахах усіх будинків в цей день ставиться жердина з зображенням коропа. Кількість коропів залежить від числа хлопчиків у сім'ї, а розмір - від їхнього віку. Короп у Японії є символом хоробрості, стійкості і доблесті. У цей день так само, як і в День дівчаток, проводиться виставка ляльок, але вже не царських красунь, а доблесних воїнів та їх озброєння.

У дні святкування проводиться Фестиваль повітряних зміїв. Всі хлопчики і чоловіки запускають у небо повітряних зміїв. Зображення на них найрізноманітніші. Хтось малює зображення злих духів, і, відпускаючи змія, свято вірить у те, що всі негаразди в майбутньому їх минуть. Інші малюють черепах і журавлів, які є символом довголіття, в надії прожити довге щасливе життя. А хлопці в основному зображують коропа і пишуть своє ім'я, бажаючи досягти успіху в майбутньому.

Відзначаючи це свято, будинки прикрашають, дітям дарують подарунки і всі один одного пригощають традиційними японськими стравами з рисом, які є символом довголіття і здоров'я, а так само з надання відвертають злих духів. Вдень у парках проводять спортивні змагання для хлопчиків, де вони можуть проявити кмітливість і продемонструвати спортивну підготовку. А увечері здійснюється ритуальний обряд подяки за здоров'я дітей.