geirl

м.Івано-Франківськ,
вул.Короля Данила 16в,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.(0342) 71-08-04,
моб. (066) 440-44-60,
(067) 342-65-65.

lozung

Працюємо без вихідних
з 11.00 до 23.00
Щодня з 19.00 розважальна
програма
 

Святковий листопад

 • 1 листопада - День Чоловіків

  Ресторан-театр «Кабукі» щиро ВІТАЄ!!!

  З Днем чоловіків Вас, дорогі жінки! З Днем чоловіків Вас дорогі чоловіки!
  Мужчини, на Вас чекає дегустація тонізуючого та смачного чаю, який надасть Вам ще більше СИЛИ, ЕНЕРГІЇ та ТЕРПІННЯ!!!

  1lis
  Чи варто порівнювати День чоловіків з, здавалося б аналогічним, жіночим днем? Ну, хіба що тільки по суті, адже чоловіки і жінки такі різні ... Однак об’єктивно один без одного просто приречені на вимирання.
  Відзначимо, що Всесвітній чоловічий день не такий популярний, як аналогічний жіночий, відзначається далеко не з такою помпезністю. Його наступ не передчувають, як настання 8-го березня, але він є. Нарешті, історична справедливість відновлена, - скажуть багато чоловіків і будуть не праві! Історична справедливість нікуди і не зникала. Чи багато чоловіків в цей день з квітами? Чи про багатьох чоловіків в цей день згадали наші дорогі жінки, не злим, а хоча б тихим, добрим словом?

  Не дивлячись на нові віяння сучасної історії, становлення законодавчої та культурної рівності між чоловіком і жінкою, все ж у переважній більшості, швидше за природою, саме на чоловіка і покладається вся основна відповідальність як у «праці», так і в «обороні». І не дарма Бог створив чоловіка саме чоловіком, здатним на багато обов’язків і переживань, а жінку, помічницю чоловіка, закликая його любити її і оберігати, в чому чоловік і вірний Богові досі. Звичайно ж не кожен чоловік відповідає всім очікуванням, на жаль, є досить помітна ложка дьогтю в чоловічій бочці меду. Але виключення - не є правило! Саме чоловік, долаючи труднощі і відстані, високе емоційне і психологічне навантаження, масу надзвичайно підлих моментів суворої дійсності, прагне догодити саме жінці, заробляючи і досягаючи, заслуговуючи і домагаючись, перемагаючи і здобуваючи.

  Всесвітній день чоловіків зовсім юне свято, відзначається в першу суботу останнього осіннього місяця. Воно виникло з ініціативи чоловіка, який любив свою жінку. Любив, не дивлячись на те, що був главою величезної держави з безліччю турбот і проблем. Та й створення нового свята, Дня чоловіків, було якоюсь додатковою, незрозумілою турботою про них, про жінок. Спроба створити свято, де жінка, відштовхнувшись від нескінченної буденної суєти, згадає про тепло свого домашнього вогнища, заспокоїться від турбот, нехай не на довго, забуде про проблеми і зробить те, що дається їй легше за все, згадає про свого чоловіка.


 • 15 листопада - Свято всіх дітей «СІТІ-ГО-САН-МАЦУРІ»

  Ресторан-театр «Кабукі» гостинно запрошує всіх діток на святкування якє відбудеться 15 листопада, з 12:00 – по 16:00 годину.
  Ми будемо гратися, вчитися та коштувати смачненьки солодощі!
  Буде ВЕСЕЛО!!!

  15lis

  У всьому світі існують свята дітей і для дітей. Це так само природно, як саме народження дитини. Але звичайно, в кожній країні ці свята мають свої, неповторними особливостями. Сіті-го-сан мацурі - один із найяскравіших свят у Японії.
  Сіті-го-сан мацурі - свято дітей 7, 5 і 3 років. Чому саме 3, 5 і 7? Перш за все, це пов'язано з китайською магією непарних чисел. У однорічному віці для дитини існують свої обряди, а от всі наступні непарні року об'єднані в один великий фестиваль.
  Взагалі прийнято відзначати це свято для дівчаток 3 і 7, а для хлопчиків 3 і 5 років. Хоча, як ви собі це уявляєте - залишити братика будинку й повести на фестиваль старшу сестричку? Ось і японці вже давно вважають за краще влаштовувати свято для всіх своїх дітей, без відмінностей в підлогах і датах.
  Свято називають спільним Днем народження всіх дітей, яким виповнилось 3, 5 та 7 років. Ці числа японці завжди вважали магічними, а відповідний вік має переломне значення у житті маленької людини.
  Відзначається він 15 листопада, а точніше, навколо 15 листопада, бо у вічно зайнятих дорослих японців вільного часу мало. Тому ходять діти на свято за кілька днів, а то й місяців до і після.
  Чим ближче до свята, особливо на вихідних - тим більше сімей вирішують влаштувати для своїх чад Сіті-го-сан мацурі

 • 17 листопада - День Студента

  СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ВІД РЕСТОРАНУ-ТЕАТР «КАБУКІ»!
  Всі Макі роли по меню вартістю до 30 грн. – в цей день будуть коштувати лише 15 грн.!!!
  Всі Кранч роли – в одну ціну -25 грн!*
  НЕ ПРОПУСТИ!!!

  17lis
  Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.
  Міжнародний день солідарності студентів, який відзначається у всьому світі щорічно 17-го листопада, яскраве тому підтвердження.
  Цей день приурочений події, яка сталася в колись окупованої нацистами Чехословаччини. 28-го жовтня 1939-го року студенти та викладачі празьких університетів виступили на мирну демонстрацію на знак річниці утворення своєї історичного держави. Фашисти, побачивши непокору з боку народу захопленої ними території, цинічно розігнали цю мирну демонстрацію, застосовуючи властиву їм жорстокість, внаслідок чого був убитий Ян Оплетал, один із студентів медичного факультету. Його похорони переросли у відкриту і масову акцію протесту.
  Почалися арешти. З ранку, 17-го листопада 1939-го року, прагнучи придушити виниклий настрій народних мас, карателі оточили празькі студентські гуртожитки і заарештували понад 1200-т студентів, а також ряд представників викладацького складу, з яких дев’ятеро активістів та студентів цього руху демонстративно стратили в катівнях в’язниці празького району Рузіне без суду. Решта були відправлені в концтабір Заксенхаузен. Побоюючись подальшого опору, за особистим наказом Гітлера всі вищі навчальні заклади Чехії були закриті до кінця війни.
  Українська спільнота, видчуваючи глибоку солідарність до принципів демократії, з ініціативи студентської молоді, приєдналося до цієї міжнародної ініціативи і закріпило в своєму законодавстві День студента, що відзначається 17-го листопада додатковим Указом Президента України від 16 червня 1999 року № 659/99.
  У цей День ресторан - театр Кабукі, відчуваючи загальну підтримку, приєднується до привітань на адресу всіх студентів і викладачів.
  Бажаємо вам завжди бути переможцями, не втрачати дух свободи і впевнено дивитися в завтрашній день! З Міжнародним днем студентів Вас!
  * спецпропозиція діє при наявності студентського квитка

 • 21 листопада - Всесвітній день Вітань

  Прийди в ресторан-театр «КАБУКІ» і залиши привітання для інших...
  В обмін на привітне слово та привітання – ми прогощаємо солодощами
  Вітайте один одного. Вітайте незнайомих Вам людей! Це надає тільки сприятливі наслідки, знімає напруженість, відкриває життю не тільки Вас, а й тих, кому адресовано Ваше привітання! Вітаємо Вас!

  21lis

  Вітаємо Вас! Ця проста і нехитра дія знайома кожному з нас. Ми здійснюємо її, майже не замислюючись про це. Своїм привітанням ми розташовуємо до себе співрозмовника, відкриваємося перед ним, створюємо дружню обстановку. Привітанням можна показувати безліч почуттів та емоцій, своє особливе ставлення до людини. Ця проста дія універсальна і застосовуєтся до початку будь-яких ситуацій, надаючи позитивний вплив на будь-який процес. Вона виключає пасивність і є своєрідною акцією життєствердження.
  Всесвітній день вітань став щорічно відзначатися починаючи з 1973-го року. За даними проекту DilovaMova.com, своїм виникненням він зобов’язаний двом братам - Брайану і Майклу Маккомак. Проживаючи в Сполучених Штатах Америки на піку холодної війни їм, як і іншим простим людям, неможливо було не відчувати ту гостру напруженість, яка панувала в той час між двома ядерними супердержавами. Відчуття ймовірності початку всесвітнього катастрофічного ядерного безумства було настільки високо, що багато людей просто не витримували цієї напруги і жахливої прийдешньої перспективи, кидаючись навіть в абсолютно комічні, як здається сьогодні крайнощі. Гнітюча і ворожа обстановка парила у повітрі.
  Протестуючи проти такої тупикової ситуації, проявляючи свою громадянську позицію, вони знайшли простий і ефективний загальнолюдський спосіб боротьби з таким станом справ. Склавши листи зі щирими і привітними вітаннями, брати відправили їх у всі кінцівки світу. У текстах цих листів вони абсолютно не нав’язували ідеї боротьби за мир у всьому світі, лише просили одержувача просто привітати ще кого-небудь таким же чином, хоча б декілька людей ...
  Ця чудова ідея знайшла відгук як серед керівників окремих держав, так і серед широкої маси простих людей. З цих пір щорічно 21-го листопада повсюдно став відзначатися воістину народний Всесвітній день привітань, день позитивного настрою і радісних емоцій.

   

 • 23 листопада - День подяки за працю

  Кабукі пригощає рисом
  23lis

  День подяки за працю –(кінро канся-но хі) —Національне японське свято, яке відзначається щорічно 23 листопада як день шанування і подяки за працю один одного. В цей день проводяться різноманітні виставки і ярмарки.
  Державне свято подяки праці було засноване в 1948 році на честь стародавнього фестивалю Ніінамесай. Закон встановлює його як день, що закликає відсвяткувати хороший урожай і розвиток виробництва, віддячити один одного за посильну допомогу в цій справі. У минулому це було просто синтоїстське свято, в яке люди дякували богів, підносячи їм найурожайніші в цьому році продукти і перші колоски рису, як би розділяючи з богами трапезу - до Ніінамесай ніхто не міг спожити в їжу молодий рис, а на наступний день після свята Імператор влаштовував для придворних справжній бенкет, тоеноа карі.
  МИ ПРОГОЩАТИМЕ РИСОМ