geirl

м.Івано-Франківськ,
вул.Короля Данила 16в,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.(0342) 71-08-04,
моб. (066) 440-44-60,
(067) 342-65-65.

lozung

Працюємо без вихідних
з 11.00 до 23.00
Щодня з 19.00 розважальна
програма
 

14 лютого - День всіх закоханих

  

14 лютого – День Святого Валентина,  День закоханих, який святкують люди по всьому світу.

14.02 1Проте саме японці внесли свій колорит в святкування 14 лютого. Якщо в західних країнах в День Святого Валентина подарунки, в основному, роблять жінкам, то в Японії 14 лютого перетворився в аналог 8 березня для чоловіків. Як правило, їм дарують чорний шоколад і різноманітні шоколадні вироби. Подейкують, що ця традиція почалась з легкої руки одного японського підприємця. До Дня Святого Валентина він спеціально випустив велику кількість шоколадних сердець з надписом на обгортках, 14 лютого – це день, коли жінка першою може признатись в коханні чоловікові. Жінкам сподобалась така пропозиція і ця ідея стала надзвичайно популярною в Японії.

 

Щоправда, останнім часом японки також хочуть отримувати романтичні подарунки в цей день і підприємці прислухались до цих побажань. Так що в День Святого Валентина легко знайти чудові подарунки для прекрасних дам – традиційний шоколад і солодощі, спеціальні ювелірні прикраси, зроблені в формі тістечка чи цукерки, послуги шоколадного масажу і багато іншого.

 Фотозвіт - День Святого Валентина 2014

Через місяць після дня Святого Валентина, 14 березня, в Японії святкують, так званий, Білий день, коли чоловіки дарують своїм коханим білий шоколад і всі можливі вироби з нього.

 

Завдяки таким шоколадним традиціям, в Японії появилось поняття « гірі- чоко» - « шоколад боргу ». Такі солодощі дарують один одному в « шоколадні дні » не тільки закохані, але і друзі, колеги і всі, кому подобається ця традиція. Цей жест – символ прихильності і хорошого ставлення до іншої людини. День святого Валентина святкується 14 лютого, а Білий День на один місяць пізніше 14 березня. У Японії тільки жінки роблять подарунки - головним чином шоколадні - чоловікам, але не навпаки. Чоловіки, як передбачається, повертають свій «боржок» в День святого Валентина на один місяць пізніше в Білий День. День святого Валентина більш популярний серед самотніх людей ніж одружених пар, однак, Білий День ясно більш популярний серед одружених людей ніж одинаків. Як з'ясувалося, найпопулярніший подарунок на день св. Валентина - шоколад дарує тільки жінка. Одна третина жінок, які святкують День святого Валентина, робить подарунок лише одній людині. Інша третина робить подарунки двом - трьом людям, у той час як інші роблять подарунки більше ніж трьом. Три з чотирьох жінок роблять подарунки їх женихам або чоловікам, іншим друзям, співробітникам або однокласникам, і родичам.

 

Ми пропонуємо в цей святковий день веселу, романтичну та розважальну програму.

На Вас чекатимуть сюрпризи та солодощі, виступ наших акторів, валентинки з романтичними побажаннями…

 

 

Бронювання столиків  за телефонами - моб. (066) 440-44-60, (067) 342-65-65.