geirl

м.Івано-Франківськ,
вул.Короля Данила 16в,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.(0342) 71-08-04,
моб. (066) 440-44-60,
(067) 342-65-65.

lozung

Працюємо без вихідних
з 11.00 до 23.00
Щодня з 19.00 розважальна
програма
 

14 березня - Білий День в Кабукі

Через місяць після дня Святого Валентина, 14 березня, в Японії святкують, так званий, Білий день, коли чоловіки дарують своїм коханим білий шоколад і всі можливі вироби з нього.
Завдяки таким шоколадним традиціям, в Японії появилось поняття « гірі- чоко» - « шоколад боргу ». Такі солодощі дарують один одному в « шоколадні дні » не тільки закохані, але і друзі, колеги і всі, кому подобається ця традиція. Цей жест – символ прихильності і хорошого ставлення до іншої людини.
День святого Валентина святкується 14 лютого, а Білий День на один місяць пізніше 14 березня. У Японії тільки жінки роблять подарунки - головним чином шоколадні - чоловікам, але не навпаки. Чоловіки, як передбачається, повертають свій «боржок» в День святого Валентина на один місяць пізніше в Білий День.
День святого Валентина більш популярний серед самотніх людей ніж одружених пар, однак, Білий День ясно більш популярний серед одружених людей ніж одинаків.

Як з'ясувалося, найпопулярніший подарунок на день св. Валентина - шоколад дарує тільки жінка. Одна третина жінок, які святкують День святого Валентина, робить подарунок лише одній людині. Інша третина робить подарунки двом - трьом людям, у той час як інші роблять подарунки більше ніж трьом. Три з чотирьох жінок роблять подарунки їх женихам або чоловікам, іншим друзям, співробітникам або однокласникам, і родичам.

 

 В цей святковий день гостей чекала весела і романтична розважальна програма, а саме:
- веселі та дотепні ведучі;
- конкурси;
- шоколадний фонтан;
- повітряні ліхтарики;
- сюрпризи та солодощі;
- валентинки – орігамі, з романтичними побажаннями.