Menu

Івано-Франківськ, вул. Короля Данила, 16в
відкриті щодня з 11:00 до 23:00

Івано-Франківськ, вул. Стуса 30д
відкриті щодня з 11:00 до 23:00

ava

Ресторан-театр "Кабукі"

Ресторан-Театр розташовано серед нового житлового масиву Івано-Франківськ по вул. Короля Данила, 16в

Відкрив свої двері в березні 2012 року, і з того часу радує шанувальників японської кухні найсмачнішими суші, ролами та іншими стравами японської кухні. Однозначно цей заклад можна назвати маленькою Японією в серці Прикарпаття. Автентичний східний інтер’єр, оригінальні елементи декору, виступі акторів, майстер-класи японської майстерності, неперевершена японська кухня і увага гейш-офіціанток створюють неповторну атмосферу традиційної Японії.

Мистецтво не тільки в їжі!

geisha

Зал “Гейші”

Перший зал, який зустрічає гостей! Тут розташовані барна стійка та рецепція закладу.
Також є декілька столиків на 2-4 персон, які підійдуть як для романтичної вечері та і ділового обіду.

chaina

Чайна кімната

Окрема, приватна кімната з великим столом на 10 персон. Тут точно можна заховатись від суєти міста, провести  ділові переговори в тихій обстановці, або влаштувати романтичну вечерю.

hanamiti

Зал “Ханаміті”

Найбільший і просторий зал нашого ресторану. Тут можна відсвяткувати день народження, вечором посидіти з родиною і насолодитись виступами акторів, співаків та музикантів, адже саме в цьому залі розташована сцена – центр творчості та мистецтва.

geisha

Зал “Самураїв”

Розташований далеко від сцени, і став улюбленим залом для святкування урочистих подій. Безперечною прикрасою “Зала Самураїв” є унікальний круглий стіл, за яким зручно і комфортно пообідати з друзями і колегами.

litnij_maidan

Літній майданчик

Працює для Вас з ранньої весни до пізньої осені. Гостинно запрошує присісти на м’які дивани, випити прохолодного чаю, з’їсти морозива та помилуватися сакурами.

X